Здорове харчування – питання актуальне для нашого часу. Дуже важливим є формування у дітей дошкільного віку мотивів, понять, переконань в необхідності збереження і зміцнення свого здоров'я. Особливо важливо вміти правильно організувати своє харчування. Ці навички найлегше і надійніше формуються в дитинстві. Тому, зростає усвідомлення того, що необхідно відроджувати культуру правильного харчування. Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.

З цією метою у ЗДО №8 був проведений тематичний день «Смачно та корисно». Батьки під час відкритого діалогу давали відповіді на запитання «Яка найсмачніша страва Вашої дитини?». Було виявлено, що 79% малят полюбляють корисну їжу. І це нас, дорослих, дуже тішить.

Педагоги впродовж дня розповідали дітям про вітаміни і їх користь для здоров'я людини, про культуру харчування. Найменші здобувачі освіти бавилися та навчалися на овочево-фруктовій галявині.

Вихованці середніх груп виготовляли рекламу «Скриня здоров'я», а старші дошкільники працювали у лабораторії та виявляли користь і шкідливість продуктів харчування. До уваги малят був запропонований перегляд лялькової повчальної вистави «Три бажання».

Коли сім'я і дитячий садок будуть єдині у виборі продуктів та приготуванні страв, ми зможемо забезпечити здоров'я наших дітей. Тому батькам було презентовано QR-плакат «Осінні смаколики». Вони мали можливість ознайомитися з технологічними картками та приготувати за ними смачні страви для усієї сім'ї.

Напередодні тематичного дня був проведений фотоконкурс «Сімейні рецепти здорового харчування». За результатами онлайн-голосування переможців нагороджено грамотами та фруктовими наборами.

Директор Леус Ірина представила для ознайомлення працівникам і батькам нові норми та порядок організації харчування в ЗДО, які будуть запроваджені з січня 2022 року, пам’ятки й буклети.

Пам’ятаймо, той, хто дбає про своє здоров'я, має дотримуватися трьох принципів здорового харчування: помірність, різноманітність, збалансованість.