На стадіоні села Заріччя з нагоди свята Покрови Божої матері, Дня захисників та захисниць України та Дня козацтва відбувся турнір з футболу серед ветеранів 50 років і старших. Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

У змаганнях брали участь чотири команди: «Ветеран» (м. Володимир - Волинський), команда с. Заріччя, «Наше місто» (м. Ковель) та «Політехніка» (м. Луцьк).

Всі без винятку спортсмени-ветерани продемонстрували вболівальникам філігранну техніку володіння м’ячем, грамотні тактичні дії на футбольному полі та неабияке бажання перемогти.

У результаті І місце здобула команда «Наше місто» (тренер Віктор Уніга), ІІ – «Ветеран», ІІІ – «Політехніка» та четверте — господарі змагань.

Оргкомітетом було визначено і нагороджено кращих футболістів в номінаціях:

«Кращий воротар» - Григорій Карасюк (с. Заріччя);

«Кращий бомбардир» - Роман Смаль («Наше місто»);

«Кращий захисник» - Володимир Яровий («Ветеран»);

«Кращий нападник» - Іван Козел («Політехніка»);

«Кращий гравець» - Сергій Логінов (Наше місто»).

Відділ у справах молоді, фізичної культури та спорту управління культури, молоді та спорту щиро вдячний Віктору Унізі, Сергію Логінову, Володимиру Галаші, Юрію Мазуру, Віктору Хомичу, Андрію Мар’юсіку, Валерію Галаші, старості Юлії Трофимчук та завідуючій будинком культури Валентині Ілюшик за допомогу в організації та проведенні футбольного свята ветеранів.