Він видався досить насиченим і цікавим. Найперше на сцені «Просвіти» свою творчість представили юні актори з Рівного. У їх виконанні ковельчани побачили п’єсу Даніеля Гевіара «Смуток за Джоном Ленноном». Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.Особливо постановка сподобалась юним глядачам.

«Після цієї вистави у мене змінилось бачення театру. Це було щось нове. Це – молодіжно, сучасно, креативно», - висловив свою думку Іван Костюк.


Дуже харизматичні та пластичні актори зразкової аматорської театральної студії «Бешкетники» з міста Луцька приїхали у Ковель з прем’єрою ліричної вистави феєрії «Таємниця місячного сяйва.І завершила день постановка ковельчан - філософсько-політична драма – новелістична трилогія «Поки прядеться нитка...» (за творами Віктора Гребенюка «Вітер після бурі», «Чужий», «Крижем» та «Ефект Вертера»).

За словами режисерки та художньої керівниці Альони Малюги-Мельникової, читаючи книгу Гребенюка, вона вирішила поєднати кілька творів, адже у них йдеться про досить повчальні випадки, які створено на основі реальних фактів.

Аби все звести в одну сюжетну лінію, Альона Малюга- Мельникова використала давньогрецьку легенду про трьох мойр, які вважалися богинями людської долі. Одна з них пряде нитку життя, друга проводить її крізь усі небезпеки, переплітає з іншими, а третя – перерізає нитку й уриває життя людини.

Розуміння та відчуття акторів, їх майстерна гра дозволили втілити задум на сцені. Це було потужно. Кожен епізод зіграно надзвичайно емоційно та енергетично.


Між виставами пройшло представлення колективів - «Я - театр мого міста». Усі вони продемонстрували свій талант та велику любов до театру.

Учасників фестивалю привітала заступник міського голови Наталія Маленицька.

«Ми сподіваємось, ви запам’ятаєте наше місто, цю золоту осінь. І сподіваємось, що ви обов’язково приїдете до нас наступного року на другий фестиваль «Театральна осінь – 2022».


Вона подякувала усім, хто долучився до організації театрального свята у нашому місті – управлінню культури, молоді та спорту на чолі із начальником Андрієм Мигулею.

А усі, хто завітав у «Просвіту», мали можливість побувати на майстер-класах від Антона Полякова, режисера «Нового Музичного Театру» та Сергія Винниченка, коуча, маркетолога і засновника «Театральної риболовлі».