На чотирнадцятій сесії міської ради депутати підтримали ініціативу своїх колег з фракції «Свобода» та проголосували за рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Ковеля» учаснику АТО, майору Ігорю Тимохіну (посмертно). Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Ігор Тимохін народився 28 квітня 1971 року в м.Ковелі. Навчався в СШ №4, далі - в ПТУ №5, яке закінчив за спеціальністю електрозварювальник. Деякий час працював на «Ковельсільмаші». Був одружений.

Служив в Збройних силах з 1989 по 1991 рік, потім службу продовжив у Державній прикордонній службі України. На пенсію вийшов в 2008 році в званні майора прикордонної служби.

Весною 2014 року був мобілізований до зведеного прикордонного загону і брав участь в бойових діях в районі Донецького аеропорту.

Будучи кадровим військовим, завдяки винятковій сміливості та високій фаховості він не раз виводив з боїв у Артемівську та Пісках своїх підлеглих практично без втрат та важких ушкоджень, мав високий авторитет серед своїх бійців.

На початку 2015 року був виведений на ротацію.

Помер 2 березня 2015 року в місті Ковель, приїхавши на День народження мами. Ігореві Тимохіну було 44 роки.

Похований в смт. Нижні Ворота Закарпатської області.

У нашому місті проживають мама Ігоря – Раїса та брат Анатолій.

17 листопада 2016 року нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» (посмертно).