Нещодавно на правому березі міського водосховища відбулися військово-патриотичні командно-особисті змагання з воєнізованого кросу серед учнів ЗЗСО Ковельської міської громади та ліцеїстів Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

У них взяли участь 14 команд. До складу кожної - входило по 3 учасники. Юнаки долали дистанцію 1000 метрів, стріляли з пневматичної гвинтівки на влучність та метали гранати у ціль.

За підсумками змагань загальне І місце здобула команда Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні (команду підготували Юрій Попович та Леонід Гаврилюк).

Серед закладів загальної середньої освіти І місце вибороли учні ЗЗСО “Ліцею № 10 ” (команду підготував Олександр Фомук), ІІ – ліцею імені Олени Пчілки (команду підготував Євген Горбунов), ІІІ – ліцею № 13 (команду підготував Сергій Філіпчук).

В особистому заліку кращими спортсменами змагань стали:

- Дмитро Полюхович (військовий ліцей);

- Олександр Дубінчук (військовий ліцей);

- Сергій Войчук (військовий ліцей);

- Захар Михалевич (військовий ліцей);

- Ярослав Присік (військовий ліцей),

- Іван Бабіч (ліцей № 13);

- Валентин Чох (ліцей № 10);

- Тарас Коренчук (ліцей № 7);

- Назар Костюкевич (ліцей імені Олени Пчілки);

- Давід Бегларян (ліцей № 10);

- Олександр Супрунюк (ліцей імені Олени Пчілки);

- Сергій Ілюшик (Тойкутський ліцей).

Переможці та призери змагань в командному та особистому заліку були нагороджені грамотами відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту управління культури, молоді та спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради.