Днями на базі Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей (директор Галина Йовик) відбувся семінар-практикум на тему «Соціально-психологічна спрямованість роботи ЗСО та реабілітаційного центру з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах». Організатори заходу: ЦПРПП м. Ковеля, КУ ВОЦСПРД. До проведення семінару було запрошено наукових працівників факультету психології Волинського національного університету імені Лесі Українки, а до участі - працівників психологічної служби закладів загальної середньої освіти Ковельської ТГ, Люблинецької ОТГ та педагогічні працівники КУ ВОЦСПРД. Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.

З вітальним словом до учасників семінару звернулися начальник управління освіти Ковельської міської територіальної громади Віктор Бичковський та директор центру професійного розвитку педагогічних працівників виконавчого комітету Ковельської міської ради Світлана Верчук.

Галина Йовик акцентувала увагу на тому, що установа є закладом соціального захисту, який створений для тривалого (стаціонарного) перебування дітей віком від 3 до 18 років, що опинилися у складних життєвих обставинах, надання їм комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової та інших видів допомоги.

З основною діяльністю та завданнями центру присутніх ознайомила вихователь-методист Наталія Кондратович.

Особливості організації соціально-психологічного супроводу дітей, які опинилися в складних життєвих умовах, презентувала у своєму виступі Світлана Котік, психолог ЦПРПП.

Практичною складовою семінару стали тренінгові заняття з висвітлення проблемних питань:

- Профілактика насильства в сім’ї, психологія особистісної безпорадності, сучасні арт-терапевтичні

- Техніки в роботі з дітьми та підлітками, емоційне вигоряння, допомога підлітку та його батькам.

Тренерами були:


-Дучимінська Тамара Іванівна, декан факультету психології, кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології та психодіагностики;

-Магдисюк Людмила Іванівна, завідувач кафедри практичної психології та психодіагностики, кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології та психодіагностики;

-Мельник Антоній Петрович, кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології та психодіагностики.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників