День залізничника для Ковеля — більше, ніж професійне свято. Головний транспортний вузол Волині, власне, тому і називають "містом залізничників", що саме залізниця і люди, які тут працюють, багато в чому визначають його сучасний транспортний та економічний потенціал. Розвитку новітньої історії міста ми завдячуємо саме залізниці. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Щоденно на станцію Ковель прибувають до півсотні пасажирських та приміських та ще три десятки вантажних потягів. І щодня люди різних професій своєю працею пишуть славну історію Ковеля як найбільшого транспортного центру Волині.

Залізничник – високе і відповідальне звання, у якому з'єднані професіоналізм і дисципліна, організованість Цілі династії дорожників працюють на підприємствах. Молодь продовжує традиції ветеранів. Велике спасибі усім за працю і відданість своїй справі.

Бажаю Вам, шановні залізничники, міцного здоров’я, щастя, добра і благополуччя. Нехай на життєвих та професійних перехрестях в усьому і завжди Вас супроводжує удача. Миру та віри Вам у краще майбутнє. Зі святом!

З повагою – міський голова Ігор Чайка