Онлайн-зустріч була присвячена темі стратегічного планування розвитку територіальних громад, а також ознайомленню учасників із векторами державної регіональної політики. Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Участь у заході взяли представники Міністерства розвитку громад та територій України, посадові особи виконавчих органів територіальних громад та фахівці профільних громадських організацій. Від Ковельської територіальної громади - начальник управління економічного розвитку та торгівлі Юрій Кондратович.

Експерт АМУ з питань місцевого економічного розвитку Євгеній Шаповалов ознайомив представників територіальних громад з Методичними рекомендаціями у сфері місцевого економічного розвитку: «Порядок розроблення стратегії розвитку територіальної громади» та обговорив з присутніми етапи розробки стратегій розвитку територіальних громад.

Актуальні законодавчі ініціативи презентував генеральний директор директорату регіональної політики Міністерства розвитку громад та територій України Віктор Подорожний. Він детально проаналізував норми законопроекту № 5323 про внесення змін до Закону України «Про засади державної регіональної політики» акцентувавши увагу на включенні стратегії розвитку територіальних громад до системи документів державної регіональної політики.

Експерт з економічного розвитку ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» Юрій Войціцький надав практичні поради при підготовці стратегій розвитку територіальної громади, розповів про специфіку партисипативного підходу та роботи із залученими експертами. Також він наголосив на важливості підбору громадами релевантних даних для створення якісної стратегії розвитку та ознайомив учасників заходу з інструментом мапування даних QGIS для графічної репрезентації отриманих результатів.

Управління економічного розвитку та торгівлі