У Ковельській громаді серйозно готуються до оновленої системи шкільного харчування, яка має запрацювати з 1 січня наступного року. У закладах освіти працюють над впровадженням меню за Євгеном Клопотенком. Зокрема, спробували реалізувати це практично у ліцеї №10. Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.

Нагадаємо, що там упродовж тижня готували страви за рецептурою висококваліфікованого кухаря. Як запевняє директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Світлана Верчук, у цьому закладі готові до нововведень найбільше.

Тому саме на його базі і відбувся семінар-практикум для керівників шкіл "Реформа шкільного харчування: крок за кроком".

Зрозуміло, що нововведення будуть нездійсненним, якщо не навчити кухарів, не вмотивувати їх, не пояснити суть змін.

Людина, яка уже пригощала смаколиками учнів ліцею, та зачарувала своїм кулінарним мистецтвом директорів шкіл, представники батьківських рад - кухар закладу Любов Харчук і поділилась своїм досвідом, розказала про особливості приготування нових страв.

Більш детально про покрокову реалізацію реформи шкільного харчування говорила директор ЦПРПП Світлана Верчук, а про тиждень здорового харчування у ліцеї розповіла заступник директора Ольга Сандар. Вона також продемонструвала відеозвіт і презентувала результати учнівської кулінарної експертизи: які страви смакували більше.

Ковельські освітяни підтримують ідею осучаснення шкільного меню та впевнено рухаються до модернізації шкільного харчування.