У Ковелі продовжують працювати над термомодернізацією закладів освіти. У нинішньому році 3 млн 649 тис. грн спрямовано з бюджету громади на капітальний ремонт фасаду ЗДО №12 “Золота рибка”. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Будівлю згідно з сучасними, європейськими технологіями та вимогами мають утеплити екологічно чистими матеріалами, пофарбувати.

Роботи уже у розпалі. Там працює бригада ТОВ “ВолБуд”. На об’єкті побував міський голова Ігор Чайка. Він поспілкувався з будівельниками, директором дошкільного закладу Валентиною Каганюк. Пані Валентина розповідає, що будівельники упродовж тижня чимало встигли зробити. Справи у них йдуть досить швидко. Колектив остаточно визначається з кольорами фасаду, дизайном.

“Важливо, щоб ремонт проходив у визначені терміни, тому він постійно перебуватиме на контролі міської влади, - зауважив Ігор Чайка. - Садок був збудований майже півстоліття тому. Уже давно він чекає на своє оновлення. Утеплення має позитивно вплинути на температурний режим в приміщенні і це дозволить заощаджувати на енергоресурсах”.

Як запевнив міський голова, у наступному році дошкільні навчальні заклади теж не залишаться поза увагою місцевої влади. І у планах ще чимало здійснити, аби малечі там почувалось комфортно і затишно.