Сьогодні проходило засідання виконкому, де було розглянуто майже сорок різнопланових питань. Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Про підсумки виконання місцевого бюджету за 9 місяців 2021 року присутніх інформувала начальник фінансового управління Валентина Романчук.

Як вона зазначила, бюджет виконано на 105,6 відсотка до призначень звітного періоду, додатково залучено коштів в сумі 9 млн 743 тис.грн. У порівнянні з відповідним періодом 2020 року власні ресурси загального фонду зросли на 7 млн 521 тис.грн або 25,5 відсотка.

Враховуючи факт перевиконання, є можливість здійснення першочергових видатків, необхідність в яких виникла протягом бюджетного року.

За рахунок додаткового ресурсу збільшується обсяг резервного фонду бюджету міської територіальної громади на 2 млн грн. Тепер він становитиме 5 млн 500 тис. грн.

Майже 6 млн отримає Ковельське МТМО. З них 3, 5 млн грн — внесок міста на придбання потужної кисневої станції.

Також додаткове фінансування отримають заклади освіти, культури, спорту.

На виконкомі також затверджено склад комісії з питань визначення стану зелених насаджень на території населених пунктів Ковельської територіальної громади, фінансовий план Ковельського МТМО на 2022 рік, визначено автомобільного перевізника на соціальному маршруті №1 “Льонзавад- Незалежності” .

На засіданні погодили проєкт рішення і про клопотання щодо присвоєння почесного звання “Мати -героїня” ковельчанкам Світлані Глухійчук та Оксані Бойчук, які виховують по п’ятеро дітей.

Прийнято рішення з питань захисту прав дітей, містобудування і архітектури, соціального спрямування.