Звертаємо увагу осіб, які звернуться за призначенням державних допомог на дітей одиноким матерям та соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, а також житлових субсидій у листопаді 2021 року. Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям та допомога на дітей одиноким матерям призначається на підставі отриманих відомостей про доходи усіх членів сім’ї із Державного реєстру фізичних осіб - платників податків - ДПС (у порядку, встановленому Мінсоцполітики та Мінфіном).

Середньомісячний сукупний дохід сім’ї обчислюється за два квартали, що передують місяцю, який передує місяцю звернення за призначенням допомоги. Отже, для осіб, які звернулися у листопаді 2021 року за вказаними допомогами, розрахунок буде проведений після надходження відомостей про доходи з ДПС за період з 01.04.2021 р. по 30.09.2021 р..

Так, як інформація про доходи від податкової служби України за вказаний період, буде надано лише через 50 днів після закінчення 3 кварталу 2021 року, то управління соціального захисту населення виконавчого комітету Ковельської міської ради прийматиме рішення про призначення цих допомог після 1 грудня 2021 року.

Аналогічно для осіб, які звернуться у листопаді 2021 року за призначенням житлових субсидій з 01.11.2021 р., розрахунок субсидії буде проводиться після 01 грудня 2021 року.

Враховуючи вищевикладене, зазначаємо, що допомоги та субсидії будуть призначені і виплачені з місяця звернення.

Софія Сагаль, начальник управління соціального населення