Ковельський військкомат інформує про приписку громадян до призовної дільниці

1. На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" з 15 січня по 30 березня 2018 року оголошується приписка до призовної дільниці Ковельського об'єднаного міського військового комісаріату юнаків 2001 року народження.

2. Явці для приписки підлягають усі юнаки, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2001 року народження включно, постійно або тимчасово проживають на території міста Ковеля та Ковельського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

3. Усі громадяни, яким належить з'явитися для приписки до призовної дільниці, зобов'язані прибути за адресою: м. Ковель, вул. Грушевського, 14 у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов'язані прибути за зазначеною адресою з 15 січня 2018 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу.

4. На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов'язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до військового комісаріату.


Сергій ГЛАДУН,
військовий комісар Ковельського об'єднаного
міського військового комісаріату, підполковник

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь