На Ковель чекає масштабна реконструкція центральної частини міста та Привокзальної площі. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Вагомий крок у цьому напрямку зроблено влітку. Проведено конкурс на кращу концепцію реконструкції Привокзальної площі і визначено проєкт-переможець. Його автори — колектив з Луцька у складі архітекторів: Дмитра Кирилюка, Вікторії Кирилюк та Оксани Костюк.

Вони запропонували цікаве архітектурно-художнє оформлення благоустрою та озеленення. У концепції сформоване чітке функціональне зонування території площі, визначене її просторове та композиційне рішення, організовано транспортні та пішохідні зв'язки.Нещодавно був підписаний договір з проєктною організацією щодо розробки проєктно-кошторисної документації.

Міський голова Ігор Чайка каже, що центральна частина потребує змін. Про це йому неодноразово говорили ковельчани, чимало депутатів підтримують таку ініціативу та й час вимагає цього.

«У наступному році ми розпочинаємо ремонт Привокзальної площі. Там дуже багато роботи. У першу чергу з мережами. Це проєкт буде реалізовуватись упродовж кількох років. Паралельно будемо вирішувати проблему стихійної торгівлі, тому що Привокзальна площа має непривабливий вигляд і через це», - ділиться планами мер міста.

Та додає: «Розумію тих людей, які там торгують. Втім ми рухаємось до європейських стандартів і торгівля має вестись цивілізовано Ми запропонуємо рішення, яке задовольнить продавців і споживачів».

Зміни відбудуться у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. Йдеться про облаштування нових доріжок, освітлення, встановлення нових лавок, елементів декору. Проєкт у роботі.

Хочуть у Ковелі оновити і адмінбудівлю міської ради. Приміщенню уже півстоліття, воно має не досить привабливий вигляд. Концепцію змін розроблено. Планують благоустрій прилеглої території.

Як орієнтовно виглядатиме у майбутньому будівля міської ради, можна бачити на фото.