Відбулось засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Ковельської міської ради. У ньому взяли участь Ірина Смоляр, начальник Ковельського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Волинській області та Юрій Єрохін, начальник відділу превенції Ковельського РУП ГУНП у Волинській області. Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.

Ірина Смоляр ознайомила присутніх з порядком здійснення нагляду та проведення соціально-виховної роботи із засудженими до покарань, не пов'язаних із позбавленням волі, а також розповіла про результати особистого прийому засудженими до покарань, не пов'язаних із позбавленням волі.

У своїй доповіді вона акцентувала увагу на належній соціальній адаптації раніше засуджених осіб та унеможливлення їх повторного втягнення в злочинну діяльність.

Юрій Єрохін поінформував присутніх про роботу дільничих офіцерів Ковельського РУП ГУНП у Волинські області щодо профілактики та попередження домашнього насильства у Ковельській територіальній громаді.

Доповідач наголосив, що у 2021 році Ковельським районним управлінням поліції ГУНП, як і в попередні роки, основну увагу було зосереджено на підвищенні ефективності роботи щодо попередження, розкриття і розслідування кримінальних правопорушень, посиленні адміністративно-правозастосовчої діяльності, протидію пияцтву, посилення заходів щодо попередження домашнього насильства, постановки на облік домашніх кривдників та здійснення з ними належної профілактичної роботи.

Юрій Єрохін також зауважив, що є необхідність активізувати роботу щодо виявлення фактів незаконного обігу наркотиків, активно залучаючи громадськість.

Заслухавши всіх доповідачів, члени комісії прийняли ряд відповідних рішень.