У третю неділю листопада Україна відзначає День працівників сільського господарства. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Це свято усіх, хто хто без вихідних і відпусток, працюють на землі. Це свято - дбайливих господарів, невтомних людей, які докладають чимало зусиль, аби збирати хороші врожаї. Приємно, що у нашій Ковельській громаді агропромисловий сектор розвивається і все більше мешканців прагнуть займатись фермерством, створювати нові якісні продукти.

Шановні наші аграрії, щиро вітаю Вас зі святом! Дякую усім, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу.

Бажаю Вам міцного здоров’я, сил та наснаги в роботі, впевненості в завтрашньому дні, щедрих врожаїв та успішного розвитку Вашим господарствам!

З повагою міський голова Ігор ЧАЙКА

За досягнуті успіхи, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток аграрного сектору територіальної громади та з нагоди Дня працівників сільського господарства відзначено Подяками міського голови:

БОЙЧУКА Івана Сергійовича – сільгоспвиробника-одноосібника ( с.Тойкут);

ВАШЕЙКО Наталію Володимирівну – голову фермерського господарства «Поліський колос» (с.Ружин),

ДЕНИСЮКА Анатолія Івановича - сільгоспвиробника-одноосібника (с.Гішин);

ДОБИША Василя Івановича - пасічника (с.Воля-Ковельська);

КОСАРИК Людмилу Миколаївну - сільгоспвиробника-одноосібника (с.Доротище);

ЛАЗАРУКА Олександра Васильовича – тракториста сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Білинське»;

НАКОНЕЧНОГО Віктора Васильовича – бригадира тракторної бригади сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Білинське».

Привітав працівників галузі тв вручив нагороди перший заступник міського голови Тарас Яковлев. А тим, хто не зміг приїхати, Подяки та подарунки передали старости сіл.