У Ковелі відбулись урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи. Представники міської та районної влади, установ, організацій, духовенства, ветерани, військовослужбовці прийшли до стели на честь земляків - загиблих в АТО та Героїв Небесної Сотні. Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.

Мешканці громади зібралися тут, аби віддати данину пам’яті і шани нашим співвітчизникам, які восени 2004 року і в листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Міський голова Ігор Чайка, звертаючись до присутніх, наголосив:

«Ми повинні пам’ятати, що гідність – це не лише право скористатися свободою, але й право взяти на себе відповідальність за розбудову держави. Схиляю голову перед кожним, хто заплатив свій особистий рахунок за наші права і свободи, за можливість стояти тут, хто був сміливим, був чесним і йшов до кінця, хто нині відстоює нашу незалежність».


Пам’ять про загиблих патріотів – захисників України вшанували хвилиною мовчання. Панахиду відслужили священники Православної Церкви України.

“Нас сколихнув і об’єднав Майдан. І саме ці події розбудили те, що дрімало всередині нас, і здавалось вже ніколи не прокинеться. Гідність, відданість та патріотизм сьогодні засяяли новими гранями, стали своєрідним поштовхом для глибокого переосмислення суті людського буття"
- такими словами ведучі завершили урочисте зібрання у Ковелі, присвячене Дню Гідності та Свободи.

Потому лягли квіти квіти до стели на честь земляків - загиблих в АТО та Героїв Небесної Сотні і до пам’ятника борцям за волю України.