З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення багатоквартирних житлових будинків та зеленої зони з фізкультурно-спортивними майданчиками по вулиці 40 років Перемоги в місті Ковелі Волинської області» (Скачати). Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельної ділянки та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації:
відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Розробник містобудівної документації:
Комунальне підприємство «ВОЛИНЬПРОЕКТ» м. Луцьк.

Підстава для розроблення: рішення Ковельської міської ради від 04 березня 2021 року № 6/3 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. 40 років Перемоги».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проекту:

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у центральній частині міста Ковеля. Відповідно до генерального плану ділянка належить до територій багатоповерхової житлової забудови.

Територія охоплена детальним планом має площу 7,684 га і включає:


• земельну ділянку площею 5,3054 га (кадастровий номер 0710400000:15:002:0031), яка перебуває у постійному користуванні ліцею №13 по вул. 40 років Перемоги;

• ділянку площею 0,349 га, яка перебуває у комунальній власності і належить до територій багатоповерхової житлової забудови;

• а також прилеглі території, які перебувають у приватній власності для розміщення автостоянок та об’єктів інженерної інфраструктури, садибної житлової забудови площею 2,0296 га.

Проєктом передбачається розміщення двох дев’ятиповерхових багатосекційних житлових будинків на 454 квартири з вбудованими об’єктами громадського призначення та зеленої зони з фізкультурно-спортивними майданчиками на земельній ділянці площею 5,3054 га (кадастровий номер 0710400000:15:002:0031), яка перебуває у постійному користуванні ліцею №13. Зокрема територія для розміщення багатоквартирних житлових будинків в межах цієї ділянки складає 1,5 га. Ділянка для розміщення і обслуговування об’єктів фізичної культури та спорту має площу 0,702 га. Ділянка сформована для обслуговування ліцею - 3,1034 га.

Зелена зона з фізкультурно-спортивними майданчиками сформована на території 1,051 га (0,702 га – земельна ділянка, що належить ліцею, 0,349 га - землі комунальної власності). Ця зона включає майданчики для гри у баскетбол, теніс, для катання на роликах та ковзанах, майданчик з вуличними спортивними тренажерами, дитячі ігрові майданчики.

На території, охопленій детальним планом також передбачені майданчики для зберігання автомобілів у кількості 373 машино-місця. З них 125 машино-місць в межах проєктної ділянки для будівництва багатоквартирних житлових будинків, 220 машино-місць будуть розміщені на автостоянках, решта - в кількості 28 машино-місць передбачені вздовж житлових вулиць. Площа забудови складатиме 4650,0 кв.м, площа мощення – 3600,0 кв.м, площа озеленення – 6750,0 кв.м.

Проект складається з текстових та графічних матеріалівГрафічні матеріали:

- Схема розташування території у планувальній структурі міста

- План існуючого використання території

- Проектний план

- Схема інженерної підготовки території та вертикального планування

Текстові матеріали:

- Пояснювальна записка

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 23 листопада 2021 року до 22 грудня 2021 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 22 грудня 2021 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.
Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Детальний план території багатоквартирних житлових будинків та зеленої зони з фізкультурно-спортивними майданчиками по вулиці 40 років Перемоги в місті Ковелі Волинської області» відбудуться 14 грудня 2021 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

Відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради»