Розпочато процедуру громадського обговорення проєктів містобудівної документації. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

«Внесення змін до детального плану території розміщення індивідуальної житлової забудови по вулиці Кільцевій в місті Ковелі Волинської області»

«Детальний план території для влаштування центру національно-патріотичного виховання «Волинська січ» (на території Ковельської територіальної громади Ковельського району Волинської області, за межами села Городилець)

«Детальний план території розміщення індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд по вулиці Володимирській, 35 в місті Ковелі Волинської області»

«Детальний план території розміщення садового будинку в садівничому масиві «Дружба» в місті Ковелі Волинської області»

«Детальний план території розміщення індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Модеста Левицького, 46 в місті Ковелі Волинської області»


З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд проєктів містобудівної документації.

Детальні плани розроблені з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельних ділянок та всіх планувальних обмежень використання територій згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Розробники містобудівної документації:
Приватне підприємство «Ковелькомунпроект», фізична особа-підприємець Гривнак Леся Володимирівна, Тзов «Саша-К» лтд, фізична особа-підприємець Пекарчук Петро Петрович.

Підстава для розроблення:
рішення Ковельської міської ради від 08 жовтня 2020 року № 72/63 «Про дозвіл на внесення змін до детального плану території по вул. Кільцевій», розпорядження Турійської районної державної адміністрації від 15 жовтня 2020 року №235 «Про розроблення детального плану території», рішення Ковельської міської ради від 25 липня 2019 року № 53/50 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Володимирській, 35», від 24 червня 2021 року № 9/210 «Про дозвіл на розроблення детального плану території розміщення садового будинку в садівничому масиві «Дружба» та від 25 лютого 2021 року № 5/76 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Модеста Левицького, 46».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проєктів:

«Внесення змін до детального плану території розміщення індивідуальної житлової забудови по вулиці Кільцевій в місті Ковелі Волинської області» (Завантажити)

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у східній частині міста Ковеля та відповідно до генерального плану належить до територій садибної житлової забудови. Детальним планом формуються дві земельні ділянки площами 594 кв.м та 367 кв.м для будівництва і обслуговування житлового будинку та розміщення дитячого майданчика по вулиці Поштовій в районі житлових будинків №№ 31, 35. На земельній ділянці площею 594 кв.м, зі східної сторони будинку №35 по вул Поштовій, планується будівництво індивідуального житлового будинку, а на ділянці площею 367 кв.м по вул. Поштовій 33 - дитячий ігровий майданчик для мешканців цього району. Площа забудови складатиме 109,14 кв.м, площа мощення - 273,84 кв.м, озеленення – 509,95 кв.м.

«Детальний план території для влаштування центру національно-патріотичного виховання «Волинська січ» (на території Ковельської територіальної громади Ковельського району Волинської області, за межами села Городилець) (Завантажити)

Територія, на яку розроблено детальний план має площу 17,1569 га, і знаходиться у південній частині Ковельської територіальної громади, за межами села Городилець з західної сторони. Відповідно до планувальної документації області ділянка належить до територій рекреаційного призначення. Проєктом передбачено формування ділянки для влаштування центру національно-патріотичного виховання «Волинська січ» площею 6,27 га. В межах проєктної території передбачається розміщення контрольно-пропускного пункту, адміністративної будівлі (навчальний центр), спортивних майданчиків, плацу для шикування, місця для приготування їжі, місця для вмивання, місця для встановлення наметів, паркур майданчика, альпійської стінки, туристичноканатної смуги, лабіринту, смуги перешкод, відкритого тиру, тиру для вогнепальної зброї, туалетів, складу, а також стоянки для легкового транспорту.

Площа забудови складатиме 518,0 кв.м, площа мощення – 5744,0 кв.м, озеленення – 18725,0 кв.м, площа майданчиків – 37713,0 кв.м.

«Детальний план території розміщення індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд по вулиці Володимирській, 35 в місті Ковелі Волинської області» (Завантажити)

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у центральній частині міста Ковеля та відповідно до генерального плану належить до територій садибної житлової забудови. Детальним планом формується земельна ділянка площею 869,0 кв.м для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Площа забудови складатиме 195,0 кв.м, площа мощення – 247,0 кв.м, озеленення – 427,0 кв.м.

«Детальний план території розміщення садового будинку в садівничому масиві «Дружба» в місті Ковелі Волинської області» (Завантажити)

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у південно-східній частині міста Ковеля та відповідно до генерального плану належить до території садівничого товариства. В межах проектної ділянки планується будівництво садового будинку та господарської будівлі в садівничому масиві «Дружба» на земельній ділянці площею 0,0831 га (кадастровий номер 0710400000:31:006:0070), яка перебуває у приватній власності для ведення індивідуального садівництва. Площа забудови складатиме 127,0 кв.м, площа мощення - 300,0 кв.м, озеленення – 404,0 кв.м.

«Детальний план території розміщення індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Модеста Левицького, 46 в місті Ковелі Волинської області» (Завантажити)

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у західній частині міста Ковеля та відповідно до генерального плану належить до територій садибної житлової забудови. Детальним планом формується земельна ділянка площею 668,0 кв.м для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Модеста Левицького, 46 за рахунок земельної ділянки, яка перебуває у користуванні для ведення городництва (кадастровий номер 0710400000:10:021:0040). Площа забудови складатиме 230,0 кв.м, площа мощення – 318,5 кв.м, озеленення – 256,5 кв.м.


Проєкти складаються з текстових та графічних матеріалів


Графічні матеріали:

- Схема розташування території у планувальній структурі міста

- План існуючого використання території

- Проектний план

- Схема інженерної підготовки території та вертикального планування

Текстові матеріали:

- Пояснювальна записка

З детальними планами території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 23 листопада 2021 року до 22 грудня 2021 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 22 грудня 2021 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення проєктів містобудівної документації відбудуться 14 грудня 2021 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

Відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради