Відповідно до статті 7 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" право на державну допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами мають вагітні жінки (у тому числі неповнолітні), які не застраховані в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування. Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Відтепер жінки, які звертаються в центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ковельської міської ради за призначенням допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, зазначають у заяві номер запису в Реєстрі медичних висновків (Реєстр) в електронній системі охорони здоров’я про сформований медичний висновок про тимчасову непрацездатність категорії “Вагітність та пологи”.

До забезпечення технічної можливості отримання відомостей з Реєстру медичних висновків для перевірки інформації про сформований медичний висновок з використанням Порталу Дія для призначення допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами подається видана лікувально-профілактичним закладом довідка встановленого зразка.

На даний час відсутня технічна можливість призначати допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами з електронної системи, тому допомога надається на підставі паперової довідки встановленого зразка. У разі доопрацювання програмного забезпечення буде поінформовано додатково.

Софія Сагаль, начальник управління соціального захисту населення