У рамках проведення заходів до Дня спільних дій в інтересах дітей службою у справах дітей спільно з міським центром соціальних служб, працівниками Палацу учнівської молоді було організовано зустріч лідерів учнівського самоврядування з представниками влади, волонтерами. Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Тема розмови - формування залежностей і причини їх виникнення та роль молоді та молодіжних громадських організацій в питаннях профілактики негативних проявів.

Начальник служби у справах дітей Жанна Вельма поінформувала щодо обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та позбавленнях батьківських прав батьків, які не виконують свої обов’язки і ведуть нездоровий спосіб життя.

Про психологічну підтримку сімей та дітей говорила директор міського центру соціальних служб Інна Третяк. Стосовно роботи з нарко- та алкозалежними підлітками та особами розповів незалежний консультант з хімічної залежності Едуард Аскеров.

Запитання учнів здебільшого стосувалися того, як допомогти залежним людям.

На завершення зустрічі присутні переглянули презентації школярів та вислухали їх думку щодо проведення профілактичної роботи з учнівськими колективами.

Дякую кожному за активну позицію та бажання робити світ кращим!

Служба у справах дітей