200 тисяч гривень на річну передплату газети «Вісті Ковельщини» для соціально-незахищених верств населення виділять з місцевого бюджету. Таку ініціативу міського голови Ковеля Ігоря Чайки підтримати депутати на сесії міської ради. Про це він написав на своїй офіційній сторінці у Фейсбук.

Міський голова ініціював цю передплату, щоб якомога більше людей були в інформаційному полі і знали про події, які відбуваються в Ковельській територіальній громаді. Найперше це стосується соціально незахищених верств населення громади, які, в силу життєвих обставин, стану здоров'я, віку не мають можливості користуватися інтернетом, а виписати газету власним коштом не мають змоги, відтак залишаються за межею інформаційного поля, подій та змін, що відбуваються в громаді.

Редактор газети «Вісті Ковельщини» Микола Вельма в статті «Підтримаймо газету спільно, адже вона – для Вас і про Вас!» написав:

«Не можу обійти мовчанкою ще одну проблему в передплатній кампанії на 2022 рік: підвищення цін на періодику. Воно – вимушений крок багатьох редакцій, яким доводиться виживати, розраховуючи винятково на свої сили і можливості.»

На що Ігор Чайка написав:

«Я підтримую Миколу Вельму, який багато років працював і продовжує над тим, щоб про життя Ковельщини знали, говорили, дискутували, брали приклад чи критикували. Підтримую видання "Вісті Ковельщини". І людей, які люблять не інтернет, а періодику, якій довіряють».

Списки пільгових передплатників газети (а їх в громаді 480) формує управління соціального захисту.

Тож вже з наступного року у «Вістей Ковельщини» буде більше читачів, а в Ковельській територіальній громаді – більше поінформованих людей.