Нещодавно у Києві пройшов чемпіонат України зі східних та сучасних танців. Це було прекрасне дійство. Зібралися найсильніші конкурсантки з усієї країни. Перед змаганнями дівчата пройшли відбіркові тури. Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Наше місто представляла школа танцю «АХАТ» на чолі з керівником Вікторією Шилюк.

Боротьба була запеклою, адже на учасниць чекала шалена конкуренція. Незважаючи на це, вони успішно виступили на цих престижних змаганнях і стали чемпіонами в номінаціях: групи - «класичний східний танець» , «східних фольклор», « стріт шаабі (сучасні східні танці)», тріо - «синхронний танець», «фольклор».

Крім цього, учениці школи здобули 3 срібних та 7 бронзових медалей за сольні виступи, а також стали фіналістками змагань у деяких категоріях.

Ковельчанка Віолета Єрьоменко отримала титул віцекоролеви чемпіонату України в категорії юніори (відкрита ліга).

«Ці змагання – головна подія року у житті танцівниць. Дівчата багато працювали, аби взяти участь у чемпіонаті. І багато з них досягли своєї мети. Я, як тренер, була безмежно цьому рада. Адже бачила, як вони старалися, боролися зі своїми страхами та невпевненістю. Тепер, зважаючи на результати, пишаюся ними. Це - великий крок вперед.


Ми поверталися додому щасливими. Все пройшло чудово: місця, нагороди, відзнаки. Проте найголовніше те, що ми стали ще більш дружніми. Саме спільні поїздки, переживання, підтримка один одного зближують нас, надихають на нові звершення.Щиро дякую моїй учениці Марії Орел за допомогу у підготовці наших дівчат до змагань. Батькам учасниць - за те, що підтримують дітей. Це нелегко як морально, так і фінансово. Безмежно вдячна за віру у мене, як наставника. Впевнена, що попереду у нас багато нових звершень. Адже головне не зміниться ніколи: ми любимо танець, проживаємо особливі емоції на сцені, несемо радість і позитив”, - каже керівник школи Вікторія Шилюк.