У найближчі роки планують здійснити капітальний ремонт санвузлів шкіл та дитсадків громади, адже вони практично всі не відповідають вимогам часу і потребують оновлення. Цьогоріч роботи тривають одразу в кількох навчальних закладах. Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.

Зокрема, у сьомому ліцеї дев’ять санітарних кімнат, якими користувалися майже 50 років, довелось перепланувати, повністю замінити мережі, сантехніку. Ремонт на другому, третьому та четвертому поверсі завершено. У цьому закладі люди з обмеженими фізичними можливостями часто проводять змагання з бочі. Для їх зручності на першому поверсі буде облаштовано інклюзивний санвузол. З бюджету громади загалом на ремонт спрямовано 1 млн 390 тис. грн. Їх виконує ТОВ «Новобуд».

Реконструкція дванадцяти санітарних кімнат завершується у тринадцятому ліцеї. Їх відремонтовано у тій частині приміщення, де знаходяться початкові класи. Потому підрядник «Волиньекобуд» виконуватиме роботи в тій частині будівлі, де навчається середня та старша ланка. Загалом для цього закладу передбачено фінансування у сумі 4 млн 400 тис. грн.

Працює бригада і в ліцеї №3 імені Лесі Українки, яка проводить капітальний ремонт одного санвузла. Частково вони там уже оновлені.

У ліцеї №12 роботи завершили. Їх було розпочато торік. Там повністю у санвузлах замінили всю сантехніку, комунікації, поклали нову плитку. Встановили бойлери для підігріву води.

У закладах дошкільної освіти теж запровадили програму реконструкції санвузлів за рахунок коштів бюджету громади. Розпочали з третього та четвертого садків.

У наступному році планують ремонтувати санітарні кімнати у ліцеях №10, №1, ЗДО № 5 та № 6.

Начальник управління освіти Віктор Бичковський зазначає, що уже працюють над проєктно-кошторисною документацією на ці об'єкти, аби роботи провести у літній період, коли діти перебуватимуть на канікулах.

А нині перепрошує батьків та учнів тих закладів, де відбуваються ремонти, за незручності і дякує за розуміння.