Учора, 30 листопада, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Відповідно до звернення ТзОВ “ЗАХІДТЕПЛО” було прийняте рішення про встановлення тарифу на теплову енергію для установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, яким надає послугу саме це підприємство.

Він становитиме 1607,85 грн./Гкал. (без ПДВ), а саме:

• виробництво – 1312,68 грн./Гкал. (без ПДВ );

• транспортування – 272,10 грн./Гкал. (без ПДВ );

• постачання – 23,07 грн./Гкал. (без ПДВ ).

Розглянули низку питань, що стосуються захисту прав дітей. Зокрема, про визначення місця проживання дітей, затвердження висновку органу опіки та піклування про недоцільність позбавлення батьківських прав, призначення опікуна, надання дозволу на продаж майна, вирішення спору щодо участі батька у вихованні дитини тощо.

Начальник управління соціального захисту населення Софія Сагаль клопотала щодо присвоєння почесного звання “Мати-героїня” ковельчанці Наталії Семенюк.

Погоджено рішення “Про затвердження плану підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік”. Йдеться про положення щодо проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів, а також про правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення.