З 26 листопада по 6 грудня в столиці Грузії м.Тбілісі проходить чемпіонат і першість світу з Пара пауерліфтингу (жим штанги лежачи) серед атлетів і атлеток з порушеннями опорно-рухового апарату. У ньому беруть участь 443 спортсмени з 68 країн світу. Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Ці змагання - перший кваліфікаційний старт до XVII Паралімпійських літніх ігор 2024 року, які відбудуться у Парижі (Франція).

У перший день - на поміст в бальному залі готелю Hotels & Preference Hualing Tbilisi вийшли спортсмени юнацького віку (до 20 років).

У ваговій категорії дівчат до 41 кг Україну представляла ковельчанка Ксенія Токар. На жаль, відстояти звання чемпіонки світу, яке вона здобула в 2019 році в Нур-Султані (Казахстан), не вдалося. Її результат був другим, а медаль - срібною.

У загальному командному заліку збірна України посіла друге місце з 20-ти юнацьких команд світу. Вітаємо наших юних паралімпійців. Нехай їх завжди супроводжує синій птах удачі і приємний аромат перемоги.

На цій же арені продовжують змагання зрілі атлети (21рік і більше). 3 грудня у ваговій категорії до 80 кг під синьо-жовтим стягом буде боротись з важкою штангою та з 28-ма суперниками з 24 країн світу ковельчанин Юрій Бабинець.

Бажаємо Юрію сили, високого результату і перемоги.

Валерій Дружинович, голова ГО “Спарта”