Це ще одна нагода переосмислити і оцінити, що вже зроблено для підтримки людей з особливими потребами і що ще потрібно зробити для поліпшення їх умов життя. Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Це нагода пригадати усім, що допомога, рівень можливості, гідність, увага, людяність і турбота – це не порожні слова. Від них залежить цивілізованість нашого суспільства.

Висловлюю щиру вдячність громадським організаціям, благодійникам і всім, хто за покликом серця присвятив себе служінню людям з особливими потребами. У Ковельській громаді – це потужна сила, яка допомагає владі визначати першочергові завдання та вирішувати їх.

До Міжнародного дня людей з інвалідністю у народному домі “Просвіта” ми відкриваємо фотовиставку цих громадських організацій, наших закладів інклюзивною освіти.

На знімках - сильні духом, енергійні, надзвичайно позитивні і добрі люди. Своєю цілеспрямованістю, працею, наполегливістю вони дають нам шалений заряд енергії та сили, вчать бути незалежними від обставин і не боятися труднощів

Від усього серця зичу усім здоров`я, оптимізму, родинного затишку, благополуччя. Нехай на вашому життєвому шляху зустрічаються лише хороші люди.

З повагою Міський голова Ігор Чайка