Щороку, 3 грудня, увесь світ відзначає Міжнародний день людей з особливими потребами. Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.

Напередодні в центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю відбувся святковий захід.

Вихованці закладу світлі і прекрасні. Вони потребують уваги і турботи не тільки своїх рідних і близьких, але й інших людей, які могли б хоч трішки зробити їхнє життя яскравішим і цікавішим. Рада старшокласників міста підготувала розважально-ігрову програму "У гості до дива". Сценаристом стала Ангеліна Махнюк.

До вихованців центру завітали казкові герої: фея, пінгвін, мінйони, сніговик та ведмедик. Вони створили чудову атмосферу, грались з дітками, проводили майстер-класи, виготовляли аплікацію "Сніговик" та ведмедика з рушничка.

Напередодні проходив конкурс малюнка "Змалюю світ своїми кольорами". Діти старанно готувалися і здивували своїми художніми шедеврами.

Переможців привітала і нагородила заступник міського голови Наталія Маленицька. У подарунок вони отримали: 3-D ручки, пальчикові фарби, набори Play-doh та солодощі. Отож, тепер хлопці і дівчата матимуть можливість і надалі розвивати свої творчі здібності.

Насамкінець усі вихованці закладу отримали подарунки, які були придбані завдяки проведеній акції "Подаруй дитині радість". Хорошу справу підтримали заклади освіти міста.

Щиро дякую членам ради старшокласників Ангеліні Махнюк (ліцей 11), Олександру Дорошеву (ЗЗСО 2), Анастасії Михальчук, Олександрі Лавренюк, Василю Алексійчуку (ліцей 5), Вікторії Леус (ліцей 13), Дарині Новосад (ліцей 3), Івану Кошілю (ЗЗСО 9). Безмежно вдячні усім, хто долучився до організації та проведення свята.

Бажаємо працівникам центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю успіхів, натхнення. Впевнені, що у ваших серцях ніколи не згасає вогник любові до діток. Ви робите велику справу. Нехай любов і добро, яке ви щоденно даруєте цим світлим діткам, повертається сторицею.

Тетяна Середюк, директор Палацу учнівської молоді імені Івана Франка