Щорічно напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю Ковельський міський центр соціальних служб за підтримки міської влади проводить конкурс малюнків серед дітей з особливими потребами “Змалюю світ своїми кольорами”. Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Він має на меті допомогти юним митцям відкрити у собі творчі здібності, відчути радість від спілкування, привернути увагу громади до проблем дітей з вадами здоров'я. Він вчить толерантності, доброті, милосердю та любові до ближнього.

Кожна робота наших маленьких учасників творчого конкурсу має свою особливу історію. Це - шедеври, створені завдяки величезному терпінню, наповнити енергетикою любові світ, у якому діти живуть, аби він був більш доброзичливим до них!

2 грудня на базі центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю відбулося нагородження переможців. Особливо приємно вразила творчість, Аляб'євої Дарини (І місце), Тихонька Данила та Бугайчука Володимира (ІІ місце), Солодухи Максима, Новака Богдана та Тарана Богдана (ІІІ місце).

Кожен отримав від заступника Ковельського міського голови Наталії Маленицької диплом та подарунок.

Організатори конкурсу подбали про всіх його учасників та підготували діткам набори для творчості, щоб малеча мала змогу творити справжні дива у своїх майстернях.

Ковельський міський центр соціальних служб ще раз вітає переможців та учасників конкурсу і бажає їм міцного здоров'я, щасливих посмішок, здійснення мрій, сонячного дитинства.