Шановні колеги, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати міської ради, члени виконкому!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!
Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.


Ми всі з Вами прагнемо, аби наша Ковельська громада була сильною та заможною. Хто, як не ми, знаємо ліпше про її проблеми, адже постійно знаходимось у діалозі з людьми і щодня працюємо для того, щоб виправдати їх довіру.

Децентралізація надала нам повноваження самостійно визначати пріоритети та вектор розвитку, розпоряджатися ресурсами. Це - дієвий інструмент для вирішення багатьох завдань, але разом з тим - колосальна відповідальність.

Радію, що, нам вдається знаходити порозуміння з депутатами в сесійному залі. Незважаючи, що у міській раді представлено сім політичних сил, ми конструктивно і виважено підходимо до вирішення нагальних питань. Важливо, що на сесіях під час голосування перемагає наша Ковельська громада.

Ми працюємо лише рік, але чимало вдалось зробити. Хочеться подякувати депутатам за хороші ініціативи, справи і добро задля кожного мешканця.

Щодня відчуваю підтримку працівників виконавчого комітету, наших активістів, ветеранів місцевого самоврядування. Спасибі за працю, професіоналізм, небайдужість, цінні поради.

Успіхів нам, натхнення та реалізації найсміливіших планів.

Зі святом — Днем місцевого самоврядування!

З повагою Міський голова Ігор Чайка