Цьогоріч кардинально буде змінено новорічне оформлення міста. Для закупівлі новорічної атрибутики з місцевого бюджету виділено 1 мільйон 700 тисяч гривень. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

У Ковелі уже встановили головну ялинку громади. У центрі міста упродовж двох днів “виросла” 14-метрова красуня. Уже чимало ковельчан приходять, аби помилуватись нею, зробити фото.

Начальник відділу містобудування та архітектури Людмила Мурай каже, що основною вимогою під час тендеру були якість та термін експлуатації. Вибирали ілюмінацію, яка б працювала багато років. Також закуплено обладнання, аби ялинка світилась у різних режимах та різними кольорами.

Тож інтрига зберігається. Тим більше, що ще далеко не все змонтовано. Далі будуть прикрашатись новорічною атрибутикою зелені зони біля приміщення міської ради, ілюмінацією - бульвар Лесі Українки.

Усе новорічне диво ковельчани та гості міста зможуть побачити і насолодитись ним 19 грудня, у День Святого Миколая, коли відбудеться офіційне відкриття ялинки.