Сьогодні відбулось чергове засідання виконавчого комітету. Було розглянуто понад двадцять питань порядку денного. Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.

Про функціонування комунального господарства міста в осінньо-зимовий період інформував начальник відділу житлово-комунального господарства Олександр Кіндер. Він розповів, що уже проводяться роботи із зимового утримання вулиць, тротуарів, дворових територій. Для цього є 14 одиниць техніки. Першочергово розчищаються дороги, якими здійснюються міські пасажирські перевезення. Заготовлено 980 тонн піщано-соляної суміші, уже використано майже 100 тонн.

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев попросив звернути увагу на розчищення тротуарів, аби безпечніше почувались пішоходи.

Члени виконкому затвердили Порядок розроблення міських цільових програм.

Консультант міського голови Лариса Білинська зазначила, що документ встановлює єдиний системний підхід при підготовці проєктів програм та моніторингу їх виконання.

Прийнято рішення про проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на трьох автобусних маршрутах у Ковельській територіальній громаді.

Кілька питань порядку денного стосувалося надання матеріальної допомоги на лікування, сім’ям учасників АТО і ООС, а також особам прийнятим на військову службу за контрактом у Збройні Сили України.

У ході засідання заслухали та взяли до відома інформацію про роботу відділу обліку, розподілу та приватизації житла.