На базі закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №4 «Ромашка” (центру розвитку дитини) проведено семінар – практикум з теми: «Теорія і практика інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами». Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Він відбувся за участю вихователів – методистів ЗДО, які працюють в умовах інклюзії та консультанта ЦПРПП Оксани Колоди.

У ході зустрічі обговорювались актуальні проблеми та підходи щодо забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами.
Директор ЗДО №4 Вікторія Куліковська наголосила, що найперше завдання для педагогів - створити комфортне освітнє середовище, яке відповідало б потребам і можливостям кожної дитини.

На семінарі обговорювалися питання щодо пошуку нових шляхів організації якісної дошкільної освіти дітей з особливими освітніми потребами, взаємодії вихователя та асистента вихователя.

Також було розглянуто ряд актуальних питань, пов'язаних з психологічним супроводом інклюзивної освіти, відбувся обмін досвідом. Під час майстер – класу присутні стали учасниками арт – терапевтичних вправ, що використовуються в роботі з дітьми.