Сьогодні відбулись громадські слухання, на яких розглянули проєкту бюджету Ковельської міської територіальної громади на 2022 рік. Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.

Начальник фінансового управління Валентина Романчук повідомила, що загальний обсяг фінансового ресурсу громади на 2022 рік складе не 800 мільйонів гривень, як передбачалось раніше, а 818 мільйонів.


“Прийнятий Закон про Державний бюджет. У ньому визначено, що територіальні громади отримають у 2022 році відрахування від ПДФО не 60 відсотків, а 64. Але це лише на один рік, аби врегулювати питання щодо енергоносіїв на опалювальний період на 2021-2022 роки. Крім того, в державному бюджеті на 2022 рік виділено кошти для місцевих бюджетів на різницю в тарифах”, - каже Валентина Романчук.


Також Валентина Олександрівна зауважила, що бюджет розвитку громади буде значно більший, ніж у минулі роки, і він становитиме 146 мільйонів гривень.

На слайдах можна бачити, що заплановано зробити у різних сферах.
Підсумовуючи, перший заступник міського голови Тарас Яковлев наголосив:

“Бюджет міської територіальної громади спрямовний на розвиток. А саме інвестиції в інфраструктурні проєкти, які пов’язані з реконструкцією, будівництвом в освіті, охороні здоров’я, житлово-комунальній галузі”.