У нашій громаді Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства” завершилась конкурсом дитячих малюнків на тему: “Світ без насильства стає кольоровим”. Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Його провели Ковельський міський центр соціальних служб та заклад позашкільної освіти "Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка» за підтримки міської ради.

Організатори прагнули привернути увагу суспільства до прав дитини, виховати толерантну ненасильницьку поведінку у школярів, популяризувати загальнолюдські цінності.

У конкурсі взяли участь школярі віком від 8 до 16 років. Кожна робота заслуговувала на увагу. Юні митці за допомогою художніх технік, фантазії та хисту зуміли створити справжні шедеври. Цікаво було трактувати дитячі витвори, наповнені символами і власним розумінням теми насилля.

Проте, як і в будь-якому конкурсі, потрібно було визначити переможців. Цьогоріч ними стали: Олександра Куденчук (ліцей ім. Олени Пчілки), Софія Олексюк (ліцей №7), Вікторія Долга (ліцей №7). Роботи школярок багатогранні та глибокі.

Назарій Гелецький (ліцей№7), Анастасія Клекоцюк (Тойкутський ліцей), Соломія Черкесенко (ліцей №7) зайняли друге місце. Художні витвори цих дітей яскраві та змістовні.

Роботи Артура Вальгура (Тойкутський ліцей), Валерії Мельник (Палац учнівської молоді ім. І.Франка) та Дениса Волчука (ліцей ім. Олени Пчілки) стали третіми. Ці учасники вразили своїм розумінням теми та технікою виконання.

Всі переможці та призери отримали цінні подарунки та дипломи.

Підбиваючи підсумки творчого конкурсу, ми розуміємо, що наша молодь має неабиякий творчий потенціал, духовно наповнена та обізнана. Пишаємось кожним із них! Бажаємо бути здоровими та щасливими!