Низку питань, які вносяться на розгляд чергової сесії міської ради, опрацювала постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів. Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.

Обранці громади підтримали внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020р. № 2/23 “Про бюджет Ковельської міської територіальної громади на 2021 рік” та до окремих місцевих програм.

Начальник фінансового управління Валентина Романчук поінформувала про проєкт бюджету на 2022 рік.

Загальний обсяг фінансового ресурсу міста Ковеля на 2022 рік становитиме понад 818 млн грн. Основні призначення якого спрямовуються на освіту, культуру, охорону здоров’я та комунальну сферу.

Валентина Олександрівна наголосила, що головний фінансовий документ міста є збалансованим та реальним до виконання.

Бюджет розвитку за попередніми підрахунками становитиме понад 146 мільйонів гривень. Значні кошти заплановані на благоустрій міста та поліпшення його інфраструктури.

З документом депутати мали змогу ознайомитись на офіційному сайті міста, під час засідання робочої групи. Тож члени комісії підтримали проєкт і рекомендували його на затвердження сесії.

Також обранці громади проаналізували звіти про виконання діючих місцевих програм і розглянули програми на наступний рік.

Серед них - щодо соціального захисту окремих категорій мешканців, розвитку місцевого самоврядування у громаді; висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування; розробки містобудівної документації на забудову територій; розвитку земельної реформи Ковельської територіальної громади; служби у справах дітей щодо соціального та правового захисту дітей, попередження безпритульності та бездоглядності серед дітей; із запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми; програма підтримки сім'ї та молоді; розвитку малого і середнього підприємництва; формування та використання коштів депутатського фонду; фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання; національно-патріотичного виховання дітей та молоді; розвитку парків міста Ковеля; надання одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування після досягнення 18-річного віку; розвитку туризму.

Програми розроблені на 2022-2024 роки. Всі вони рекомендовані до затвердження на сесії міської ради, яка відбудеться 23 грудня.