Учора, 16 грудня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету. Програму економічного і соціального розвитку Ковельської територіальної громади на 2022 рік представив перший заступник міського голови Тарас Яковлев. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Він акцентував, що основне завдання для міського голови та його команди - збільшення дохідної частини бюджету за рахунок залучення нових платників податків.

У наступному році у громаді розпочнеться реалізація проєкту «Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення у місті Ковель Волинської області шляхом технічного переоснащення світильників на основі LED технологій» у співпраці з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО.

Понад 15 мільйонів гривень кредитних коштів будуть використані на реконструкцію системи освітлення на 120 вулицях.

Також передбачається проведення комплексної реконструкції Привокзальної площі та центральної частини міста - парку ім. Лесі Українки, площі Героїв Майдану. Також йдеться і про осучаснення зовнішнього вигляду адміністративної будівлі (Будинку рад).

Продовжать ремонтувати дороги. Міська влада планує використати на це не лише фінанси громади, але й залучити кошти з державного бюджету. У 2022 році реконструкція чекає на ще один відрізок вулиці Відродження (від Т.Боровця до ФОКу), капітальний ремонт здійснять на вулицях Леонтовича та Пушкіна. Продовжать у різних мікрорайонах міста будувати дороги методом напівпросочування.

Передбачені ремонти прибудинкових територій. Їх адреси є на слайді.


У планах роботи з розширення міського кладовища.

Подбають у Ковелі про збільшення площі міського полігону твердих побутових відходів, розширення міського кладовища.

Чимало заплановано здійснити в галузі освіти, культури, спорту, медицини. Крім того, працюватимуть над розробленням та затвердженням Стратегії розвитку Ковельської територіальної громади.

Члени виконкому схвалили Програму економічного і соціального розвитку Ковельської територіальної громади на 2022 рік.

На засіданні підтримали проєкт бюджету Ковельської міської територіальної громади на 2022 рік.