Ковельська територіальна громада обрана Програмою «U-LEAD з Європою» для надання експертної підтримки у розробці стратегії розвитку. Загалом було відібрано 96 територіальних громад з усіх областей України.

Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.Представники громади пройдуть річний онлайн цикл із покрокової розробки стратегії розвитку, а також отримають консультативну підтримку експерта в підготовці та проведенні засідань робочої групи, що працюватиме над розробкою стратегії. У результаті отримаємо дієвий стратегічний документ.

Головною метою стратегії є забезпечення сталого розвитку громади, стабільного покращення якості життя населення та підвищення рівня її конкурентоспроможності шляхом проведення стратегічного аналізу території громади, визначення стратегічних пріоритетів розвитку та алгоритмів дій і джерел їх фінансування задля досягнення цих пріоритетів. Тому зазначені у стратегії напрямки розвитку стануть керівними принципами для всіх заходів, які органи місцевого самоврядування повинні реалізувати.

Управління економічного розвитку та торгівлі