Волинська окрема бригада територіальної оборони запрошує на військову службу за контрактом до 54 окремого батальйону територіальної оборони (в/ч А7063). Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.

До уваги громадян!


На військову службу за контрактом на посади офіцерського, сержантського та рядового складу приймаються громадяни віком від 18 до 60 років, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, які проходили або не проходили військову службу.

Вимоги до кандидтів на військову службу за контрактом – це бажання стати справжнім професіоналом, патріотом і захисником свого рідного краю.

Основними завданнями територіальної оборони регіону є:

– охорона та захист державного кордону України;

– забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, органів військового управління, стратегічного (оперативного) розгортання військ; охорона та оборона важливих об’єктів і комунікацій;

– боротьба з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями;

– підтримання правового режиму воєнного стану.

Підрозділи планується розгорнути до 15 січня 2022 року.

УВАГА:Для кандидатів, які вступають на службу до частин територіальної оборони, діють ті ж пільги, що і для кандидатів, які вступають на військову службу за контрактом до інших частин ЗСУ.

За детальною інформацією звертайтесь до Ковельського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: м. Ковель, вул. Грушевського, 12, тел. 5-03-30 тел. моб. 0962953181, 0931550086.