Усі з нетерпінням чекали сивого дідуся, святого Миколая Чудотворця, адже він здійснює мрії та приносить багато подарунків. Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.

Днями у Палаці учнівської молоді імені Івана Франка відбулася гостина святого Миколая. За сприяння міської ради більше сотні хлопчиків та дівчаток, якими опікується Ковельський міський центр соціальних служб та служба у справах дітей, отримали солодкі подарунки.

Потрапили у гості до чарівного дідуся діти, які виховуються у прийомних сім'ях, діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування та сім'ї яких опинилися у складних життєвих обставинах, діти, батьки яких загинули, захищаючи Батьківщину, діти учасників АТО від 4 до 10 років.

Малеча щиро раділа зустрічі. Кожен потішив сивочолого віршем, пісенькою, теплим словом. Вони ділилися з Миколайчиком найпотаємнішим. Хтось просив у нього здоров'я для бабусі, а хтось, щоб не сварилися мама і тато. Виявляється, найцінніший подарунок для дітей - щаслива сім'я.

Вразили дідуся маленькі гості ще й своїм патріотизмом. Твори, які вони виконували, переважно були про любов до України. Вони співали Державний Гімн, поклавши руку на серце. Це було так щемливо. Приємно було спостерігати, як цілі родини приходили на гостину до Святого Миколая. У таких митях відчувається особливе відчуття української самобутності.

Ковельський міський центр соціальних служб щиро дякує отцю Свято-Благовіщенського собору Михайлу Левочку за любов до діток та допомогу у проведенні свята. Бажаємо Вам, отче, бути здоровим та щасливим!

Вітаємо ще раз маленьких ковельчан та їх родини з прийдешніми святами. Нехай Святий Миколай оберігає Ваші сімейні вогнища та приносить у серця найцінніші дарунки!

Ковельський міський центр соціальних служб, служба у справах дітей