Матеріали розглянула постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення, спорту і фізичної культури, в справах сім’ї і молоді та релігії. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Основні питання — проєкт бюджету на наступний рік та Програми місцевого значення на 2022 -2024 роки.

Начальник фінансового управління Валентина Романчук, презентуючи головний кошторис громади, більше зупинилась на питаннях відповідно до функціонального спрямування комісії - освіта, культура, медицина, спорт, соціальний захист.

Вперше у Ковелі планують затвердити Програму розвитку туризму. Як повідомив начальник управління культури, молоді та спорту Андрій Мигуля, її було розроблено у співпраці із Волинським національним університетом імені Лесі Українки.

Програма визначає комплекс заходів, спрямованих на забезпечення системного підходу до розвитку туризму, підвищення туристичної привабливості і розвитку туристичної інфраструктури громади.

У планах - розробка логотипу і сувенірної продукції, створення арт-об‘єктів та підсвітка будівель, ознакування туристичних маршрутів.

Один із напрямків - подієвий туризм: фестивалі, спортивні масштабні заходи, конференції, форуми, семінари, промоційні конкурси. А ще невід‘ємною складовою туристичної програми є популяризація громади. Зокрема, виготовлення промороликів, облаштування фотозон.

Програма розрахована на три роки. Вже у 2023 році йдеться про відкриття центру туристичної інформації, де можна буде знайти дані про локації та події в громаді, заклади сервісу.

Цими питаннями буде опікуватись управління культури, молоді, спорту та туризму. Положення про структурний підрозділ теж розглянули на засіданні.