Обранці громади продовжують готуватися до сесії. Зокрема, вчора під головуванням Андрія Мілінчука працювала постійна комісія з питань дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, конфлікту інтересів. Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Депутати підтримали та рекомендували схвалити на сесії проєкт бюджету міської територіальної громади на 2022 рік та Програму соціального-економічного розвитку.

На засіданні розглянули кілька місцевих програм. Зокрема, мобілізаційної підготовки, мобілізації, приписки та призову юнаків на строкову військову службу; профілактики правопорушень і злочинів на 2022-2024 роки.

Заслухали інформації про роботу відділів програмно-комп’ютерного забезпечення, ведення Державного реєстру виборців, архівного відділу та про роботу виконавчого комітету в третьому кварталі.

Йшлося про Положення про управління культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Ковельської міської ради. З його новими повноваження депутатів ознайомив начальник структурного підрозділу Андрій Мигуля.

Управлінню делегували ще один напрямок роботи — розвиток туризму в громаді.