Працювала постійна комісія з питань регулювання земельних відносин, містобудування, планування та розвитку території об’єднаної громади, утворення та функціонування старостинських округів, сільського господарства, природокористування та використання надр. Засідання пройшло під головуванням Сергія Дружиновича. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев презентував Програму економічного і соціального розвитку Ковельської територіальної громади на 2022 рік.

Щодо Програми розвитку земельної реформи Ковельської територіальної громади роз’яснення надав начальник відділу земельних ресурсів Вадим Логвінов.

Члени засідання розглянули майже 170 питань порядку денного, з них - значна частина стосується регулювання земельних відносин: про затвердження затвердження проєктів землеустрою щодо відведення та надання земельних ділянок для особистого садівництва, про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та надання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення та надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства громадянам, про надання дозволу на розробку технічних документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі(на місцевості) на земельні частки (пай), про безоплатну передачу у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, про внесення змін в рішення Тойкутської сільської ради від 25.11.2020 №50/11 “Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою Дубівському СТ”, про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража тощо.

Депутати також вивчили запропоновані проєкти рішень щодо розроблення містобудівної документації.

Розглянуті документи рекомендовано до затвердження на сесії.