Ігор Чайка підписав контракт на 2 роки з переможцями конкурсу на посаду директора ЗЗСО “Ліцей №1” - Оксаною Мельник та ліцею №10 — Максимом Селівончиком. Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.

Міський голова разом зі своїм заступником Наталією Маленицькою та начальником управління освіти Віктором Бичковським привітали нових керівників з важливим етапом у їх житті.

“Ви достойно пройшли усі конкурсні випробування. Думаю, що у Вас все вийде. Головне ставте перед собою мету і впевнено до неї йдіть”, - сказав Ігор Чайка.

Також запевнив директорів, що вони можуть розраховувати на підтримку міської влади, управління освіти.

Мер розповів, що на наступний рік з бюджету громади на розвиток освіти виділяється рекордна сума - 27 мільйонів гривень. І ті програми, які започатковані, будуть продовжуватись й надалі. Зокрема, хороші зміни чекають і на заклади, які очолили Оксана Анатоліївна та Максим Валерійович.

Очільник міста висловив переконання, що новим директорам вдасться знайти взаєморозуміння з працівниками найбільших ліцеїв Ковеля, адже вони не є новачками цих колективів. Кожен з них там був успішним педагогом. Тепер у ролі керівників їм разом дасться реалізувати чимало проєктів та продемонструвати хороші результати щодо розвитку закладів та організації освітнього процесу.