На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” з 13 січня по 31 березня 20225 року оголошується приписка до призовних дільниць Ковельського районного територіального центру комплектування юнаків 2005 року народження. Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Явці для приписки підлягають усі юнаки, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2005 року, постійно або тимчасово проживають на території міста Ковеля та Ковельського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були прописані раніше.

Усі громадяни, яким належить з’явитися для прописки до призовної дільниці, зобов’язані прибути до Ковельського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — Ковельського РТЦК та СП) та відділів Ковельського РТЦК та СП за їхніми юридичними адресами в зазначений час з документами, що вказані в персональних повістках. Юнаки, які не отримали повісток для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути до територіального центру комплектування та соціальної підтримки 17 січня 2022 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до відповідної призовної дільниці.

Ігор Горпинко, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Ковельського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник