Вчора, 24 грудня, в Білинському ліцеї відбулись урочистості з нагоди п‘ятої річниці з дня відкриття. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Привітати колектив закладу завітали заступник міського голови Наталія Маленицька, начальник управління освіти Віктор Бичковський, начальник управління культури, молоді, спорту Андрій Мигуля, голова Ковельської районної ради В‘ячеслав Шворак, перший заступник голови Ковельської райдержадміністрації Галина Коляда, староста Білина Петро Бородій.

Варто сказати, що будівництво ліцею відбувалось за кошти Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету. Його вартість 29 мільйонів гривень. Це був довгоочікуваний проєкт для усього села. У грудні 2016 школу відкрили. І тепер вона є окрасою Білина, а колектив щодня працює над тим, аби створити прекрасні умови для навчання та дати хороші знання своїм вихованцям.

До слова, учора учні теж демонстрували свої таланти під час святкової програми. Вони подарували вокальні та хореографічні композиції.

Директор ліцею Людмила Мороз каже, що 5 років – це своєрідний індикатор для колективу, час підбиття підсумків роботи, подальшого планування. І додала, що вони чимало доклали зусиль, для створення іміджу навчального закладу, задавали темп, напрацювали стиль своєї праці.

Привітала колектив, побажала нових досягнень та успіхів заступник міського голови Наталія Маленицька :

«Білинський ліцей займає достойне місце серед навчальних закладів Ковельської територіальної громади, бо надає ґрунтовні знання, а також є прогресивним і сильним. Це все завдяки спільним зусиллям педагогів, учнів, батьків, всіх жителів села. Дякую за Вашу роботу».


У подарунок до дня народження від Ковельської міської ради - інтерактивна дошка, аби в сучасній школі запроваджували новітні методи навчання, мікрофони - від управління культури, молоді та спорту. Його начальник Андрій Мигуля привітав присутніх ще піснею у своєму виконанні.

За сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, впровадження інноваційної технології в освітній процес начальник управління освіти Віктор Бичковський вручив Подяку директору ліцею Людмилі Мороз.