Було розглянуто низку питань, що стосуються регулювання земельних відносин в громаді та містобудування. Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.

Депутати взяли до відома інформації про роботу окремих структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради; про співпрацю з містами-партнерами; про виконання міської цільової програми “Житло для молоді на 2021 рік та підтримки індивідуального житлового будівництва на селі“ Власний дім на 2021 рік”; роботу аматорських колективів народного дому «Просвіта» за 2021 рік.

На сесії обранці громади затвердили Статути Ковельського управління водопровідно-каналізаційного господарства “Ковельводоканал” та Комунального некомерційного господарського об’єднання “Транскордонний центр діалогу культур імені Гетьманів Ружинських”.

Міський голова Ігор Чайка та секретар міської ради Оксана Багнова подякували депутатам за роботу, привітали їх зі святами та подарували календар на 2022 рік. У ньому зібрані роботи учнів художньої школи імені Андроника Лазарчука.