У Ковельській громаді продовжують поповнювати автопарк комунальних підприємств спеціалізованою технікою. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Днями в УВКГ “Ковельводоканал” доставили новий потужний мулосос з вакуумним і каналопромивним обладнанням. Він обійшовся бюджету у 3 мільйони 365 тисяч гривень. За плюсових температур на вулиці машиною будуть проводити профілактичне санітарне очищення колодязів і трубопроводів міської зливової каналізації від мулу та інших забруднень, а також ліквідовуватимуть аварійні засмічення.

Для потреб громади закупили трактори з відвалом для снігу. Вони знаходяться на балансі КП “Добробут”. Їх вартість — 1 мільйон 650 тисяч гривень. Минула зима показала, що такої техніки бракує і вона вкрай необхідна, аби забезпечити розчищення доріг на території усієї громади. Навесні планують закупити ще причепи для цих тракторів. І вони будуть впродовж року використовуватись для господарських потреб.

Також нещодавно “Добробут” отримав два подрібнювачі гілок. Цю техніку можна бачити в дії.До слова, після зимових свят живі ялинки можна буде здати на переробку. Подрібнені на щепу хвойні дерева стануть добривом для інших рослин.

Новий сміттєвоз на базі шасі МАЗ отримало РЖКП №1. З бюджету громади спрямовано 2 млн 698 тис. грн. Технічні характеристики транспортного засобу говорять про його мобільність. Заднє завантаження дозволяє забезпечити зручний під’їзд до майданчика з контейнерами та здійснити швидке механічне завантаження. Він може перевозити одночасно великі об’єми твердих побутових відходів. Місткість кузова — 18,5 м³.


Крім того, транспортний засіб оснащений потужним пресом, який забезпечує найвищий коефіцієнт ущільнення сміття, що теж збільшує ефективність.