Різдво, Новий рік – час для добрих справ. Ні пандемія, ні тисяча кілометрів не можуть їм перешкодити. Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

У ці передноворічні дні голова благодійної організації «Допомога дітям Ковеля» Міхаель Хааке разом зі своїми однодумцями з міста Вальсроде подбали про сюрпризи для своїх підопічних. Вони не змогли приїхати особисто, тому цю приємну місію доручили ковельчанкам Любові Семенюк і Тетяні Пановій, які впродовж багатьох років супроводжують групу юних ковельчан у Німеччину.

Святкові набори отримали мешканці стаціонарного відділення, люди, які перебувають у хоспісі, діти обласного центру соціально-психологічної реабілітації, представники ГО “Реабілітаційний центр”. Загалом роздано 160 презентів.

Крім того, 100 листів передали юним ковельчанам від їх друзів з Німеччини, родин, де вони раніше відпочивали на літніх канікулах. І це ще не повний перелік усього хорошого, що вдалось зробити пану Міхаелю.

«Хто б міг подумати, що ми знову не святкуватимемо Різдво так, як ми багато років це робили. Дуже важко не мати змоги обійняти наших діток та друзів. Це вже було нашою традицією - 1 січня їхати в Ковель», - написав Міхаель Хааке у своєму листі до міського голови Ігоря Чайки. - Незліченно багато чудових годин ми провели в Ковелі. Особливо усвідомлюю цінність цього всього тоді, коли не маю такої можливості».

До слова, нещодавно у Ковель надійшов гуманітарний вантаж, який був зібраний благодійниками з Німеччини. Речі працівники територіального центру соціального обслуговування роздали людям, які потребують підтримки і допомоги.

Ігор Чайка подякував Міхаелю та його команді за добрі справи, чуйність і милосердя, їх великі серця, наповнені любов’ю.

Хочеться, аби таких прекрасних людей було якомога більше. Нехай їх добро повертається їм сторицею.