У Ковелі продовжує розширюватись простір для занять спортом. Учора, 8 січня, відбулось відкриття нового залу СК рукопашу гопак "СІЧ". Його облаштували на Незалежності, 174 б. Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.

Керівник клубу, тренер, а також голова Молодіжної ради при міському голові Олександр Філон розповідає, що це була його мрія, яку він успішно зумів реалізувати. І тепер планує, що тут будуть займатись майже 100 хлопців та дівчат. Також він навчатиме єдиноборствам та самозахисту жінок.

Серед учнів Олександра - чемпіони Ковеля, Волині, України. Каже, що його вихованці роблять рукопаш гопак сучасним видом спорту, спортом, який може конкурувати з усіма іншими видами єдиноборств.

«Ми виховуємо хороших людей, справжніх українців, які вміють захищати себе та інших», - підкреслює він.

За словами керівника відокремленого підрозділу Федерації Рукопашу Гопак у Волинській області Дмитра Ткачука, у Ковелі та загалом в Україні все більше дітей хочуть займатись національним видом спорту. Тож у Ковелі для цього уже є другий зал, на Волині таких - вісім.

Рукопаш гопак – національний вид спорту, завдяки якому українців ідентифікують у світі. Він особливий тим, що відроджує українську культуру та традиції. Ударна техніка в поєднанні з елементами танцю робить рукопаш гопак сильною зброєю у порівнянні з іншими видами бойових мистецтв.